Kezdőlap    Lelkiség    HIRDETÉS    Programok    Szentmisék    Tudnivalók    Linkek    Elérhetőségek   Fotóalbum

Hirdetések 2019. december 1-én:

Szentmisék rendje:

Vasárnap:
dec. 1.
Hétfő:
Kedd:
Szerda:
Csütörtök:
Péntek:6:00

Szombat:6:00Csácsbozsok
Vasárnap:
dec. 8.

Hirdetések:

- Ne feledjük, hogy a mai nappal elkezdődött adventi időszak még nem karácsony ünnepe, hanem a ké-szülődésé, a várakozásé. Az otthonunk karácsonyi díszítéseit még nem használhatjuk!!
- Idén is lesznek Adventben a Csácsbozsok-i templomban gyertyafényes, hajnali, Rorate szentmisék, hétfőtől – szombatig reggel 6 órakor.
- a hét péntekje elsőpéntek, gyóntatás a templomokban a szokott rendben lesznek.
- a házaknál a karácsonyi gyóntatással egy időben lesz, az ünnep előtt.
- a Szentségimádás iskolája kurzus következő előadása december 8-án, jövő héten, vasárnap este 6 órakor kezdődik a csácsbozsoki templomban "Isten jelenlétében élni" címmel.
- karácsonyi szentgyónást igyekezzenek a hívek időben elvégezni és a felkészülést is vegyék komolyan. Legyen igazi ajándék a megtisztított lelkünk Jézus Születésének ünnepére!
- 2019. december 14-én szombaton délután 5 órakor kezdődik az Adventi Taize imaóra a botfai templomban.
- a bérmálkozásra készülők plébániai felkészítője szombaton délután 3 órakor kezdődik a csácsbozsoki plébánián.
- jövő évi kalendáriumok, naptárak már vásárolhatók a sekrestyékben. Ádvent 2. vasárnapján pedig kegytárgy vásár lesz a szentmisék után a templomoknál.
- Csácsbozsokon a karácsonyi pásztorjáték próbája ma du. fél 4 órakor kezdődik a templomban.
- Csatárban jövő vasárnap ünnepeljük templomunk búcsúját.
- a 2020-as Eukarisztikus Kongresszus programjaira már lehet regisztrálni az interneten a NEK honlapján.

KÖZÖSSÉGI MEGHÍVÁSOK:

-    az egyházközségek Rózsafűzér társulatai várják új tagok jelentkezését. Jelentkezni középiskolás kórtól lehet. A társulat tagjai vállalják, hogy naponta kb. 10-15 percet imádkoznak a Szűz Anyához és havonta titkokat cserélnek. Más kötelezettség nincsen, cserébe a Szűz Mária különleges anyai gondoskodását kapják életükben. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.

- a botfai Teréz anya imacsoport havonkénti imaórájához is lehet csatlakozni, hogy családunkért, egyházközségünkért, hazánkért és saját lelkünk üdvéért hathatósabban tudjuk Isten segítségét kérni. Érdeklődni Botfán Edit néninél, vagy a plébános atyánál lehet.

-  a csácsbozsoki Karizmatikus Imaközösség várja elkötelezett új tagok jelentkezését. Ajánljuk mindazoknak, akik az imádságban, a Szentlélek segítségével szeretnének komolyabb kapcsolatba kerülni Jézussal. Találkozásaink heti rendszerességgel vannak. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.

by FHabakuk Inc.®