Kezdőlap    Lelkiség    HIRDETÉS    Programok    Szentmisék    Tudnivalók    Linkek    Elérhetőségek   Fotóalbum

Hirdetések 2019. február 17-én:

Elhunyt Ilyés Dénes nyugalmazott búcsúszentlászlói plébános gyászmiséje a nagykanizsai Alsóvárosi Szent József templomban február 20-án, szerdán 9 órakor kezdődik. Előtte 8.30 órától ravatalánál rózsafüzért imádkozunk.

Szentmisék rendje:

Vasárnap:
febr. 17.

Csácsbozsok
Botfa
Bocfölde

Hétfő:
Kedd:
Szerda:
Csütörtök:
Péntek:
Nem lesz szentmise
Szombat:8:00Csácsbozsok
Vasárnap:
febr. 24.

Csácsbozsok
Botfa
Bocfölde

Hirdetések:

- a bérmálkozásra készülők plébániai felkészí-tője szombaton délután 4 órakor kezdődik a csácsbozsoki plébánián.
- Botfán szerdán délután 5 órakor kezdődik a Teréz anya imaközösség következő összejövetele a templomban
- Csácsbozsok: szombaton délelőtt 9:30 órától kezdődik az elsőáldozásra készülők plébániai foglalkozása a plébánián.
- Csatár, Bocfölde: szombaton délután 14:00 órától kezdődik az elsőáldozásra készülők plébániai foglalkozása a csatári plébánián.
- Botfán jövő vasárnap ifjúsági girátos szentmise lesz, ne hagyjuk otthon Botfa gyermekeit!
- Sok szeretettel hívják-várják a leendő óvodásokat szüleikkel együtt, nyílt délutánra a Szent Család Óvodába február 26.-án kedden 17 órától.
- A Mindszenty József Ál. Isk. szeretettel várja a Mindszenty iskolába a nagycsoportos óvodásokat és szüleiket iskolára felkészítő foglalkozásokra. A részletes programról a plakáton tájékozódhatnak az érdeklődők.
- Emmausz kurzus indul a Szent Család óvodában 2019. március 1-én pénteken délután, részletek a plakáton itt.
- a bérmálás 2019. június 8-án szombaton délelőtt 11 órakor kezdődő szentmisében lesz, Csatárban. A bérmálás szentségét Mail József Csatári Apát plébános szolgáltatja ki.
- A 2020-as NEK-re készülve szeretném, ha az Oltáriszentséghez szükséges, kelyhek, cibóriumok, Szentségmutatók méltóbbak lennének. Ezen liturgikus eszközök rendbetétele komoly összegekbe kerül, ezért már most elkezdjük a gyűjtést. Templomonként kb. 300.000 és 500.000 ft. közötti összeget kell összegyűjtenünk. Utalással kapcsolatos információt itt talál.

KÖZÖSSÉGI MEGHÍVÁSOK:

-    az egyházközségek Rózsafűzér társulatai várják új tagok jelentkezését. Jelentkezni középiskolás kórtól lehet. A társulat tagjai vállalják, hogy naponta kb. 10-15 percet imádkoznak a Szűz Anyához és havonta titkokat cserélnek. Más kötelezettség nincsen, cserébe a Szűz Mária különleges anyai gondoskodását kapják életükben. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.

- a botfai Teréz anya imacsoport havonkénti imaórájához is lehet csatlakozni, hogy családunkért, egyházközségünkért, hazánkért és saját lelkünk üdvéért hathatósabban tudjuk Isten segítségét kérni. Érdeklődni Botfán Edit néninél, vagy a plébános atyánál lehet.

-  a csácsbozsoki Karizmatikus Imaközösség várja elkötelezett új tagok jelentkezését. Ajánljuk mindazoknak, akik az imádságban, a Szentlélek segítségével szeretnének komolyabb kapcsolatba kerülni Jézussal. Találkozásaink heti rendszerességgel vannak. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.

by FHabakuk Inc.®