Kezdőlap    Lelkiség    HIRDETÉS    Programok    Szentmisék    Tudnivalók    Linkek    Elérhetőségek   Fotóalbum

Hirdetések 2018. január 21-én:

Szentmisék rendje:

Vasárnap:
jan. 21.

Csácsbozsok - búcsúi szentmise

Hétfő:
Nem lesz szentmise
Kedd:
Szerda:8:00Csácsbozsok
Csütörtök:
16:30Csácsbozsok
Péntek:8:00

Szombat:8:00Csácsbozsok
Vasárnap:
jan. 28.

Hirdetések:

a héten előre hozott elsőpéntek lesz. Gyónta-tások a templomokban és a házaknál is el-sőpénteknek megfelelően lesznek.
- A héten a keresztények egységéért imádkozunk, mely alkalmakra szeretettel hívjuk a testvéreket. A közös istentiszteletek este 6 órakor kezdődnek a zalaegerszegi templomokban. A részletes program itt nézhető meg.
- a bérmálkozók és elsőáldozók szüleinek szülői értekezlet lesz ma délután 17 órától a csácsbozsoki templomban.
Csácsbozsokon figyeljünk a hétköznapi szentmisék rendjére, mert a megszokottól eltérően kezdődnek!
- Csácsbozsokon az egyházközségi képviselő testület éves nagy összejövetele jövő vasár-nap délután 5 órakor kezdődik a plébánián.
- BOTFA, CSÁCSBOZSOK: gyertyaszentelőre már most ajánlom a templomainkról készült gyertyákat megvásárolni, amíg még van belőlük, akár ajándéknak is!
- Csácsbozsokon plébániai felkészítő lesz az elsőáldozásra készülőknek a plébánián, szombaton délután 2 órától.
- Csatárban plébániai felkészítő lesz az elsőáldozásra készülőknek a plébánián, szombaton délután 2 órától.

KÖZÖSSÉGI MEGHÍVÁSOK:

-    az egyházközségek Rózsafűzér társulatai várják új tagok jelentkezését. Jelentkezni középiskolás kórtól lehet. A társulat tagjai vállalják, hogy naponta kb. 10-15 percet imádkoznak a Szűz Anyához és havonta titkokat cserélnek. Más kötelezettség nincsen, cserébe a Szűz Mária különleges anyai gondoskodását kapják életükben.

-   a botfai Teréz anya imacsoport havonkénti imaórájához is lehet csatlakozni, hogy családunkért, egyházközségünkért, hazánkért és saját lelkünk üdvéért hathatósabban tudjuk Isten segítségét kérni.

by FHabakuk Inc.®