Kezdőlap    Lelkiség    HIRDETÉS    Programok    Szentmisék    Tudnivalók    Linkek    Elérhetőségek   Fotóalbum

Hirdetések 2018. szeptember 16-án:

Szentmisék rendje:

szept. 23.

Csatár

Hirdetések:

- a búcsúszentlászlói búcsú miatt jövő a vasárnapi szentmisék időpontjai a megszokottól eltérő időpontokban kezdődnek!
- Csácsbozsokon az Izsák Imre Általános Is-kola új épületrészének az átadása és megál-dása délután 3 órakor kezdődik.
- Botfán szerdán délután fél 6 órakor kezdődik a Teréz Anya Imaközösség következő összejövetele a templomban.
- október 3-án Csácsbozsokon, 6-án pedig Csatárban lesz Szentségimádási nap temp-lomainkban. Írjuk be a naptárba, hogy mind többen be tudjunk kapcsolódni.
- Búcsúszentlászlón szept. 23-án Fogolykiváltó főbúcsú. A 11 órai ünnepi szentmisét Berta Tibor ezredes helynök atya mutatja be. A szentmisén közreműködik a Légierő Zenekara.
- szept. 30-án áldja meg dr. Márfi Gyula a felújított sárhidai templomot. Az ünnepi szentmise 11 órakor kezdődik.

KÖZÖSSÉGI MEGHÍVÁSOK:

-    az egyházközségek Rózsafűzér társulatai várják új tagok jelentkezését. Jelentkezni középiskolás kórtól lehet. A társulat tagjai vállalják, hogy naponta kb. 10-15 percet imádkoznak a Szűz Anyához és havonta titkokat cserélnek. Más kötelezettség nincsen, cserébe a Szűz Mária különleges anyai gondoskodását kapják életükben. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.

- a botfai Teréz anya imacsoport havonkénti imaórájához is lehet csatlakozni, hogy családunkért, egyházközségünkért, hazánkért és saját lelkünk üdvéért hathatósabban tudjuk Isten segítségét kérni. Érdeklődni Botfán Edit néninél, vagy a plébános atyánál lehet.

-  a csácsbozsoki Karizmatikus Imaközösség várja elkötelezett új tagok jelentkezését. Ajánljuk mindazoknak, akik az imádságban, a Szentlélek segítségével szeretnének komolyabb kapcsolatba kerülni Jézussal. Találkozásaink heti rendszerességgel vannak. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.

by FHabakuk Inc.®