Kezdőlap    Lelkiség    HIRDETÉS    Programok    Szentmisék    Tudnivalók    Linkek    Elérhetőségek   Fotóalbum

Hirdetések 2020. február 16-án:

Szentmisék rendje:

Csatár
Bocfölde

Hirdetések:

- az elsőáldozásra készülők plébánia felkészítője szombaton lesz a csácsbozsoki plébánián. A csácsi iskolába járóknak délelőtt fél 10 órától, a bocföldei iskolába járóknak pedig délután 2 órától.
- a bérmálkozásra készülők plébániai felkészítője szombaton 16:00 órakor kezdődik a csácsbozsoki plébánián.
- jövő vasárnap a persely adományokat a Katolikus Iskolák javára gyűjtjük
- Csácsbozsokon pénteken délután fél 2 órakor kezdődik + Czinki Kálmán temetési miséje, 2 órakor a temetés.
- Csatárban hálásan köszönöm mindazok segítségét, akik a plébánia kipakolásában segítettek!
- Bocföldén szerdán délután 2 órakor kezdődik + Horváth Gézáné temetési miséje, 3 órakor a temetés
- Sok szeretettel hívják-várják a leendő óvodásokat szüleikkel együtt ismerkedő délutánra a Szent Család Óvodába február 18.-án kedden 17 órától.

KÖZÖSSÉGI MEGHÍVÁSOK:

-    az egyházközségek Rózsafűzér társulatai várják új tagok jelentkezését. Jelentkezni középiskolás kórtól lehet. A társulat tagjai vállalják, hogy naponta kb. 10-15 percet imádkoznak a Szűz Anyához és havonta titkokat cserélnek. Más kötelezettség nincsen, cserébe a Szűz Mária különleges anyai gondoskodását kapják életükben. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.

- a botfai Teréz anya imacsoport havonkénti imaórájához is lehet csatlakozni, hogy családunkért, egyházközségünkért, hazánkért és saját lelkünk üdvéért hathatósabban tudjuk Isten segítségét kérni. Érdeklődni Botfán Edit néninél, vagy a plébános atyánál lehet.

-  a csácsbozsoki Karizmatikus Imaközösség várja elkötelezett új tagok jelentkezését. Ajánljuk mindazoknak, akik az imádságban, a Szentlélek segítségével szeretnének komolyabb kapcsolatba kerülni Jézussal. Találkozásaink heti rendszerességgel vannak. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.

by FHabakuk Inc.®