Kezdőlap    Lelkiség    HIRDETÉS    Programok    Szentmisék    Tudnivalók    Linkek    Elérhetőségek   Fotóalbum

Hirdetések 2018. június 17-én:

Szentmisék rendje:

Húsvét Vasárnap:
jún. 17.

Botfa
Csatár

Bocfölde - hegyi búcsú
Hétfő:
Bocfölde: + Cseh-Németh Gyula temetési miséje
Kedd:

Nem lesz szentmise
Szerda:19:00
Csütörtök:
Péntek:19:00
Szombat:8:00Csácsbozsok
Vasárnap:
jún. 24.

Botfa
Csatár

Bocfölde

Hirdetések:

az októberi 21-23-i, Mátraverebély-Szentkúti útra lehet jelentkezni zarándoknak. Az zarándoklat díja 40.000 ft, amely tartalmazza a szállás, reggelik, vacsorák, egy ebéd, utazás, közös programok és a biztosítás díját.
- Bocföldén hálásan köszönem mindazok segítségét, akik az ünnepi szentmise megtartásához hozzájárultak!
Bocföldén hétfőn 13 órakor kezdődik + Cseh-Németh Gyula temetési miséje, 14 órakor a temetés.
- nyáron se feledkezzünk meg vallási kötelezettségeinkről!

KÖZÖSSÉGI MEGHÍVÁSOK:

-    az egyházközségek Rózsafűzér társulatai várják új tagok jelentkezését. Jelentkezni középiskolás kórtól lehet. A társulat tagjai vállalják, hogy naponta kb. 10-15 percet imádkoznak a Szűz Anyához és havonta titkokat cserélnek. Más kötelezettség nincsen, cserébe a Szűz Mária különleges anyai gondoskodását kapják életükben.

-   a botfai Teréz anya imacsoport havonkénti imaórájához is lehet csatlakozni, hogy családunkért, egyházközségünkért, hazánkért és saját lelkünk üdvéért hathatósabban tudjuk Isten segítségét kérni.

by FHabakuk Inc.®