Kezdőlap    Lelkiség    HIRDETÉS    Programok    Szentmisék    Tudnivalók    Linkek    Elérhetőségek   Fotóalbum

Hirdetések 2020. január 12-én:

Szentmisék rendje:

Vasárnap:
jan. 12.

Csatár
Bocfölde
Hétfő:

Nem lesz szentmise
Kedd:

Szerda:
Csütörtök:

Péntek:18:00

Szombat:

Nem lesz szentmise
Vasárnap:
jan. 19.

Csatár
Bocfölde

Hirdetések:

- a mai nappal véget ér a karácsonyi ünnepkör és holnaptól elkezdődik az évközi idő a farsangi idővel.
- az Ökumenikus Imahetet január 20-24-e között ünnepeljük városunkban, az eddigi hagyományoknak megfelelően.
- Botfán a Teréz anya imaközösség, január 22-én, szerdán délután 7 órakor tartja következő összejövetelét a templomban.
- Botfán és Csácsbozsokon gyertyaszentelőre ajánlom a templomainkról készült gyertyákat.
- házszentelésre lehet időpontot kérni Gellért atyánál.
- a Szentségimádás iskolája kurzus ma este 6 órakor folytatódik a csácsbozsoki templomban "Isten Igéje" címmel.
- A 2020-as esztendőben a stóla és stipendium díjak, a következőképpen alakulnak:
ünnepi mise – 3000 ft.
csendes mise – 1500 ft.
temetés – 30.000 ft.
esküvő – 27.000 ft.
esküvő misével – 30.000 ft.

Egyházi hozzájárulás:
Csácsbozsokon, Botfán és Csatárban:
nyugdíjas – 5000 ft.    kereső – 6000 ft.
Bocföldén – 5000 ft.
- Az Új Ember és a Keresztény Élet újságok előfizetési a 2020-as esztendőre 10.400 forintba kerülnek.

KÖZÖSSÉGI MEGHÍVÁSOK:

-    az egyházközségek Rózsafűzér társulatai várják új tagok jelentkezését. Jelentkezni középiskolás kórtól lehet. A társulat tagjai vállalják, hogy naponta kb. 10-15 percet imádkoznak a Szűz Anyához és havonta titkokat cserélnek. Más kötelezettség nincsen, cserébe a Szűz Mária különleges anyai gondoskodását kapják életükben. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.

- a botfai Teréz anya imacsoport havonkénti imaórájához is lehet csatlakozni, hogy családunkért, egyházközségünkért, hazánkért és saját lelkünk üdvéért hathatósabban tudjuk Isten segítségét kérni. Érdeklődni Botfán Edit néninél, vagy a plébános atyánál lehet.

-  a csácsbozsoki Karizmatikus Imaközösség várja elkötelezett új tagok jelentkezését. Ajánljuk mindazoknak, akik az imádságban, a Szentlélek segítségével szeretnének komolyabb kapcsolatba kerülni Jézussal. Találkozásaink heti rendszerességgel vannak. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.

by FHabakuk Inc.®