Kezdőlap    Lelkiség    HIRDETÉS    Programok    Szentmisék    Tudnivalók    Linkek    Elérhetőségek   Fotóalbum

Hirdetések 2018. november 11-én:

Szentmisék rendje:

Vasárnap:
nov. 11.

Bocfölde

Hétfő:
Nem lesz
Kedd:
Bocfölde: + Vizsy Ferenc Árpád temetési miséje, 11 órakor a temetés

Szerda:
18:00Csácsbozsok
Csütörtök:
Péntek:8:00
Szombat:8:00
Vasárnap:
nov. 18.

Bocfölde

Hirdetések:

- a bérmálkozásra készülők plébániai felkészítője szombaton délután 4 órakor kezdődik a csácsbozsoki plébánián.
- Csácsbozsok: szombaton délelőtt 9:30 órától kezdődik az elsőáldozásra készülők plébániai foglalkozása a plébánián.
- Csatár, Bocfölde: szombaton délután 14:00 órától kezdődik az elsőáldozásra készülők plébániai foglalkozása a plébánián.
jövő vasárnap a persely adományokat a Karitász javára gyűjtjük.
- Csácsbozsokon a pásztorjáték próbaja szombaton délelőtt 11 órakor kezdődik a templomban.
- Bocföldén kedden délelőtt 10 órakor kezdődik + Vizsy Ferenc Árpád temetési miséje, 11 órakor a temetés.
- November 24-én, szombaton délután 5 órakor kezdődik Szentségimádás az Eukarisztikus Kongresszusért, a csácsbozsoki templomban. REGISZTRÁLNI ITT LEHET.
- A "Vasárnap esti muzsika" programjait itt olvashatják
- A Szent Cecília koncert részletei itt olvashatók
- Mindszenty József előadás részletei itt olvashatók
- Mátyás király emlékévi kiáálítás megnyitójának részletei itt olvashatók
- A 2020-as NEK-re készülve szeretném, ha az Oltáriszentséghez szükséges, kelyhek, cibóriumok, Szentségmutatók méltóbbak lennének. Ezen liturgikus eszközök rendbetétele komoly összegekbe kerül, ezért már most elkezdjük a gyűjtést. Templomonként kb. 300.000 és 500.000 ft. közötti összeget kell összegyűjtenünk.

KÖZÖSSÉGI MEGHÍVÁSOK:

-    az egyházközségek Rózsafűzér társulatai várják új tagok jelentkezését. Jelentkezni középiskolás kórtól lehet. A társulat tagjai vállalják, hogy naponta kb. 10-15 percet imádkoznak a Szűz Anyához és havonta titkokat cserélnek. Más kötelezettség nincsen, cserébe a Szűz Mária különleges anyai gondoskodását kapják életükben. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.

- a botfai Teréz anya imacsoport havonkénti imaórájához is lehet csatlakozni, hogy családunkért, egyházközségünkért, hazánkért és saját lelkünk üdvéért hathatósabban tudjuk Isten segítségét kérni. Érdeklődni Botfán Edit néninél, vagy a plébános atyánál lehet.

-  a csácsbozsoki Karizmatikus Imaközösség várja elkötelezett új tagok jelentkezését. Ajánljuk mindazoknak, akik az imádságban, a Szentlélek segítségével szeretnének komolyabb kapcsolatba kerülni Jézussal. Találkozásaink heti rendszerességgel vannak. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.

by FHabakuk Inc.®