Kezdőlap    Lelkiség    HIRDETÉS    Programok    Szentmisék    Tudnivalók    Linkek    Elérhetőségek   Fotóalbum

Hirdetések 2019. szeptember 22-én:

Szentmisék rendje:

Csatár
Bocfölde

Hirdetések:

- Jövő vasárnap Szentírás vasárnapját ünnepeljük.
- a bérmálkozásra készülők plébániai felkészítője szombaton délután 4 órakor kezdődik a csácsbozsoki plébánián.
- Csácsbozsokon a karácsonyi pásztorjátékra szereplőnek Gellért atyánál lehet jelentkezni.
- Botfán az I. világháborús botfai halottak felújított emlékoszlopainak megáldására rendezett ün-nepségre szeretettel várnak minden érdeklődőt, 2019. szeptember 29-én /vasárnap/ 16 órakor a botfai temetőben.
- Csatár, Bocfölde: szombaton délután 14:00 órától kezdődik az elsőáldozásra készülők plébániai foglalkozása a csatári plébánián.
Október 5-én élő rózsafűzért imádkozunk városunkért. A szentmise 11 órakor kezdődik a kertvárosi templomban.
- a Szentségimádás Iskolája kurzus következő előadása október 13-án, vasárnap este 6 órakor kezdődik a csácsbozsoki templomban, ’Az Atya szeretete’ címmel.
- a 2020-as Eukarisztikus Kongresszus programjaira már lehet regisztrálni az interneten a NEK honlapján.

KÖZÖSSÉGI MEGHÍVÁSOK:

-    az egyházközségek Rózsafűzér társulatai várják új tagok jelentkezését. Jelentkezni középiskolás kórtól lehet. A társulat tagjai vállalják, hogy naponta kb. 10-15 percet imádkoznak a Szűz Anyához és havonta titkokat cserélnek. Más kötelezettség nincsen, cserébe a Szűz Mária különleges anyai gondoskodását kapják életükben. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.

- a botfai Teréz anya imacsoport havonkénti imaórájához is lehet csatlakozni, hogy családunkért, egyházközségünkért, hazánkért és saját lelkünk üdvéért hathatósabban tudjuk Isten segítségét kérni. Érdeklődni Botfán Edit néninél, vagy a plébános atyánál lehet.

-  a csácsbozsoki Karizmatikus Imaközösség várja elkötelezett új tagok jelentkezését. Ajánljuk mindazoknak, akik az imádságban, a Szentlélek segítségével szeretnének komolyabb kapcsolatba kerülni Jézussal. Találkozásaink heti rendszerességgel vannak. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.

by FHabakuk Inc.®