fg

Honlapunk átalakulóban. Köszönöm türelmüket!

Kezdőlap    Lelkiség    HIRDETÉS    Szentmisék    Tudnivalók    Linkek    Elérhetőségek

Szentmisék rendje:

frissítve 2020. május 29. 7:40

fg

Imádkozzunk a Szentatyával május 30-án!!

fg

Szombat:19:00Csácsbozsok - szentmise közvetítése élőben csácsbozsoki plébánia YouTube csatornáján
Vasárnap - Urunk mennybemenetele:
máj. 24.
 9:00
11:00
17:00

Csácsbozsok
Csatár - csatári hegyi kápolnánál, alkalmas időjárás esetén
Bocfölde
Botfa

Hétfő:
Kedd:
18:30
Csácsbozsok - szentmise közvetítése élőben csácsbozsoki plébánia YouTube csatornáján
Szerda:
19:00
Csácsbozsokszentmise közvetítése élőben csácsbozsoki plébánia YouTube csatornáján
Csütörtök:13:30

Csácsbozsok: + Besser Jánosné temetési miséje, 14:00 temetés
Péntek:19:00
Szombat:

Pünkösd vasárnapja:
máj. 31.
9:00
11:00
17:00

Csácsbozsok
Botfa
Csatár
Bocfölde

Hirdetések:

Főtisztelendő dr. Udvardy György érsek atya május 19-i rendelkezése itt olvasható.

Ennek értelmében a szentmiséket bárki látogathatja, felelősségének tudatában,

és az állami előírásokat megtartva.
(Érsek atya továbbra is érvényben hagyta a vasárnapi szentmisén való résztvétel kötelezettsége alóli felmentést.)

A templomainkban, szentmiséken való résztvétel szabályait itt olvashatják.

- a bérmálás és az elsőáldozás megtartásáról későbbiekben kapunk tájékoztatást a Főegyházmegyei Hivataltól.
- az Úrnapja előtti szombat estén ismét bekapcsolódunk a világméretű Szentségimádásba. Csatlakozni ide kattintva lehetséges.

- a hittanosok házi feladatai itt érthetők el

KÖZÖSSÉGI MEGHÍVÁSOK:

-    az egyházközségek Rózsafűzér társulatai várják új tagok jelentkezését. Jelentkezni középiskolás kórtól lehet. A társulat tagjai vállalják, hogy naponta kb. 10-15 percet imádkoznak a Szűz Anyához és havonta titkokat cserélnek. Más kötelezettség nincsen, cserébe a Szűz Mária különleges anyai gondoskodását kapják életükben. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.

- a botfai Teréz anya imacsoport havonkénti imaórájához is lehet csatlakozni, hogy családunkért, egyházközségünkért, hazánkért és saját lelkünk üdvéért hathatósabban tudjuk Isten segítségét kérni. Érdeklődni Botfán Edit néninél, vagy a plébános atyánál lehet.

-  a csácsbozsoki Karizmatikus Imaközösség várja elkötelezett új tagok jelentkezését. Ajánljuk mindazoknak, akik az imádságban, a Szentlélek segítségével szeretnének komolyabb kapcsolatba kerülni Jézussal. Találkozásaink heti rendszerességgel vannak. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.